Po tom, ako sa Milan Lučanský pokúsil o samovraždu obesením, sa rozhodol ostro vyjadriť svoj názor aj predseda Smeru Robert Fico. Ten sa domnieva, že Igora Matoviča netreba odvolávať, ale vyhnať z Úradu vlády.

V utorok vo večerných hodinách všetkých prekvapila šokujúca správa o tom, že Milan Lučanský sa v cele pokúsil o samovraždu. K jeho prípadu sa už vyjadrila strana Smer, ktorá ukazuje na súčasnú atmosféru v krajine. O incidente prehovorila aj ministerka spravodlivosti Kolíková, ktorá vyzradila hrozivé detaily samovražedného pokusu.

O slovo sa prihlásil i predseda Smeru Robert Fico, ktorý by mal byť v súčasnosti v Dominikánskej republike, kde sa ho podarilo nafotiť. Na sociálnej sieti napísal poriadne tvrdý odkaz: “Rád by som vyjadril podporu rodine generála Milana Lučanského. Súčasne očakávam, že Sorosovi sluhovia ako Šeliga či Kolíková zajtra vyvesia na budove Úradu vlády SR transparent s textom – tu sedí kat generála Lučanského. To totiž robili za judášove zahraničné groše po vražde novinára Kuciaka a jeho priateľky. Matoviča netreba odvolávať, treba ho z úradu vyhnať,” uviedol.

Fico pripojil aj krátke video, v ktorom opakuje, že Igora Matoviča netreba odvolávať, ale verejne vyhnať z Úradu vlády. Podľa poslanca musí premiér tvrdo pykať za Lučanského pokus o samovraždu a urážať začal aj novinárov: “Ale pykať musia aj hyeny typu Tódovej či Vagoviča a im podobní, ktorí šíria nenávisť a zlosť, ale aj politickí sluhovia, ktorí sedia na prokuratúre či súdoch,” dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/SMER – Sociálna Demokracia │ Foto: YouTube/SMER – Sociálna Demokracia, SME