Fico PREHOVORIL! Kto je dlhonohá brunetka, s ktorou obedoval?

Dátum:

Pred pár dňami vyšiel v známom týždenníku článok, ktorý opisuje Roberta Fica na romantickom dvojhodinovom obede s neznámou dlhonohou brunetkou. Predseda Smeru sa rozhodol k predmetnému článku vyjadriť na sociálnej sieti, pričom vysvetlil, kto je záhadná žena. 

Týždenník PLUS 7 DNÍ zverejnil pred pár dňami článok, v ktorom opisuje stretnutie Roberta Fica s neznámou brunetkou. Článok zjavne pobúril predsedu Smeru natoľko, že sa rozhodol zareagovať na sociálnej sieti dlhým statusom. Len prednedávnom sa pritom obul do kauzy Plačkovej a drog v politike, na čo dostal odkazy od poslancov OĽaNO aj prokuratúry.

Expremiér sa ohradil so slovami, že sú na Slovensku aj závažnejšie témy na analýzy: „Štát sa topí v kríze, ľudia zomierajú na Covid, nič nefunguje, ale na titulke a prvých stranách musí byť moja maličkosť. Čo som spáchal?“ ohradil sa pred voličmi a fanúšikmi. „Bol som vraj na dvojhodinovom romantickom obede s dlhonohou brunetkou, ktorá je moja vzdialená príbuzná, a ktorá v rámci nášho rodinkárstva čerpá výhody,“ opísal pasáž z článku.

Vzápätí ale podal vysvetlenie a odhalil, kto je záhadná tmavovláska: „Na tomto príbehu nie je ani zrnko, ani zrnko pravdy… Ale nemám žiadny dôvod to vysvetľovať. Žiadny romantický obed, žiadna príbuzná, žiadne zákazky. Všetko čisté bludy. Chceli ma opľuť a sliny nech si už utieram sám. Normálne v slovenských médiách. Teší ma aspoň to, že dáma, ktorá bola na šesťčlennom pracovnom obede, mimochodom naša krajská tajomníčka, dobre vyzerá a nikto ma nezatvorí za nevkus,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: FB/Robert Fico

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...