Robert Fico je stále ostro sledovaným politikom a po najnovších výpovediach obvinených zrejme ešte o čosi viac. Cez víkend si líder Smeru ako vždy zašportoval, no následne sa vybral na svojej novej motorke s dvomi fľaškami vína na neznáme miesto.

Robert Fico sa stal koncom týždňa opäť hlavnou témou po tom, ako o ňom vypovedal ďalší z obvinených František Imrecze. Ten okrem údajných tajných stretnutí vo Ficovej zadnej kancelárií povedal aj to, že sa mal s hlavou Smeru stretávať počas vládnutia, no aj po zasadnutí do opozičnej lavice, kde mal podľa svojich slov dostávať rôzne úlohy. Expremiér tieto tvrdenia z výpovede poprel a zopakoval svoj názor na manipuláciu kajúcnikov.

Aj pre najnovšie šokujúce informácie je politik ostro sledovaný médiami či verejnosťou. Naposledy sa ho podarilo cez víkend prichytiť pri nečakanej príležitosti. Opozičný poslanec si bol v sobotu tradične zašportovať a pri príchode na centrálu na Súmračnej sa špacíroval po ulici bez trička.

V centrále sa podľa informácií Ereportu napokon prezliekol do džínsov a košele. Pri odchode mal však už v rukách dve fľašky vína, s ktorými vysadol na svoju novú motorku, foto >>> TU <<<. Napokon si to aj s alkoholom namieril kamsi do neznáma a môžeme tak len hádať, či sa chystal na návštevu alebo si naplánoval len spríjemnenie večera.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ereport.sk │ Foto: FB/Robert Fico