Predseda strany Smer Robert Fico sa len veľmi nerád vyjadruje k svojmu súkromiu či majetkovým pomerom. Po tom, čo už roky zahmlieva financovanie svojho ubytovania, sa ho podarilo opäť pristihnúť na známom mieste.

Politik a expremiér sa odsťahoval z bytového komplexu Bonaparte, pričom v nehnuteľnosti nenechal doslova tehlu na tehle. Fico sa odvtedy odmieta rozprávať na tému bývania a financovania svojho životného štýlu. Po tom, ako ho vyfotili pri odchode z luxusného kaštieľa a následne aj odchod jeho priateľky a čakateľky na prokuratúre Kataríny S., sa na verejnosť dostala informácia, že mladá žena je napriek príjmu 600 eur ubytovaná v komplexe River Park na nábreží Dunaja.

Robert Fico, ktorý nedávno slovne zaútočil na novinárku Moniku Tódovú, zjavne pravidelne prespáva v luxusnom hoteli Hilton, za ktorým stoja Jozef Brhel a Juraj Široký. Pred niekoľkými dňami ho nafotil Plus 7 dní, ako vychádza ráno cez súkromný vchod v podzemnej garáži pomocou špeciálnej karty, foto >>> TU <<<. Po tom, ako nastúpil do pripraveného vozidla so šoférom, ho o osem minút nasledovala aj priateľka Katarína S., ktorá mala vozidlo odparkované za páskou. Po jej odchode muž v obleku pásku opäť pripol naspäť.

Predseda Smeru sa odmieta vyjadrovať k tomu, z čoho platí ako poslanec ubytovanie, či iné náklady. Len prednedávnom sa napríklad voličom prihováral cez videá natočené v Dominikánskej republike, kde ho odfotili aj v potravinách s rúškom na tvári. Fico sa v nich opakovane zasadzuje za prešetrenie smrti Lučanského, ako aj ukončenie vlády Igora Matoviča.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Robert Fico, YouTube/Denník N