Medzi súčasnou hlavou štátu a predsedom strany Smer to poriadne vrie. Andrej Kiska v stredu ohlásil založenie novej strany a hneď na to poslal Robertovi Ficovi tajný posmešný odkaz. Expremiér sa ale nezdržal a prezidenta ponížil poriadnou urážkou!

Medzi dvojicou Kiska – Fico to poriadne iskrí! Prezident a bývalý premiér sa od istej doby nemajú v láske a Kiska to pocítil aj pri odchode Fica z postu premiéra. Dnes sa ale prezident rozhodol expremiérovi poriadne naložiť a pri ohlásení novej politickej strany, s ktorou chce vyhrať parlamentné voľby, sa postaral o jeden žartík.

Na webovej stránke nechal zašifrovaný odkaz so slovami „nikach neodchádzam“. Po pobavení verejnosti sa ale nezdržal ani samotný Fico, ktorý po chvíli zareagoval na svojom facebookovom profile a poslal prezidentovi štipľavý odkaz, v ktorom sa dokonca neštítil ani poníženia a urážky.

„Rozhodnutie pána prezidenta Kisku založiť novú politickú stranu vítam a osobne sa z neho aj teším. Napravo od stredu totiž prichádza nový kohút a na tom malom pravicovom smetisku sa budú musieť viacerí pomestiť. Ale teraz trochu vážnejšie. Pán prezident Kiska je jeden z najlenivejších politikov, akých som kedy za 25 rokov politickej kariéry videl. A čo je najpodstatnejšie, on nechce nič iné iba sa dostať k moci a aby pod koberec pozametal všetky jeho daňové, pozemkové a bohvie ešte aké podvody, ktoré vyjdú na povrch. Takže, pán Kiska, good luck,“ dodal uštipačne Fico.

Zdroj │ Foto: Facebook