Robert Fico počas posledných dní mimoriadne prekvapuje svojimi výrokmi, ktoré adresuje jednotlivým poslancom. Kým Mazureka, ktorý je vinný z hanobenia rasy, presvedčenia a národa, sa zastal, ďalšieho poslanca poslal do…

Predseda strany Smer-SD začína prekvapovať stále viac. Nedávno sa verejne zastal poslanca Mazureka, ktorý bol právoplatne uznaný vinným z hanobenia rasy, národa a presvedčenia, za čo mu bude odobratý poslanecký mandát. Premiér Pellegrini sa následne vyjadril celkom jasne keď povedal, že nebude podobné prejavy extrémizmu tolerovať.

Pred niekoľkými hodinami sa Fico opäť činil na Facebooku, kde zverejnil video, v ktorom otvorene kritizuje opozíciu. “Ani ja, ani Pelle, ani Žiga, ani Raši, ani Blanár, ani Kamenický, ani Kaliňák nechodíme ani potetovaní a neberieme drogy ako Truban,” rozohnil sa.

Zdá sa však, že predseda sa už vôbec neovláda a vo svojom prednese nešetril ani vulgarizmami. Na paškál si zobral poslanca Beblavého, ktorého ani náhodou nepovažuje za nového politika. “On sa postaví a povie: Ja som nový politik. Choďte do r*ti, celý nový politik! Aký si ty nový politik? Bol si všade!” nedáva si servítku pred ústa. Jeho slová, samozrejme, neostali bez odozvy a na video zareagoval predseda PS Truban. Podľa jeho slov cíti Fico strach z blížiaceho sa konca, a tak koná útočne. Videá obidvoch politikov si pozriete vo videách nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Robert Fico, Michal Truban, Andrej Kiska – Za ľudí