Robert Fico (56) sa aktuálne prihovára Slovákom z videí, ktoré v pravidelných intervaloch zdieľa na sociálnej sieti. Predseda Smeru sa však mal v tichosti vypariť do exotickej destinácie.

Robert Fico sa ako opozičný poslanec pravidelne obúva do súčasnej vlády. Najnovšie ho pobúrila zmena vyhlášky od hlavného hygienika Jána Mikasa, ktorý umožnil prísť na rokovanie do parlamentu aj pozitívne otestovaným poslancom.

K tomuto kroku sa ostro vyjadril v najnovšom videu na sociálnej sieti, v ktorom predseda Smeru posiela pozitívnym poslancom jasný odkaz. Fico sa rozohnil o tom, že v prípade, že dorazia do parlamentu, môžu skončiť za mrežami až na 4 či 10 rokov.

Podľa čerstvých informácií Nového Času sa však Robert Fico napriek vyjadrovaniu o slovenskej situácií vôbec nenachádza v krajine. Jeden z čitateľov mal totiž bývalého premiéra nafotiť pri nákupe potravín v exotickej Dominikánskej republike, foto >>> TU <<<. Politik sa tak mal z koronakrízou zmietanej krajiny vypariť do exotického letoviska Punta Cana, hoci nateraz nie je jasné, či vycestoval sám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/SMER – Sociálna Demokracia