Fico šokuje o Plačkovej a KOKAÍNE! „Komu z vlády dodávala?“

Dátum:

Robert Fico sa so stranou Smer postavil v stredu na tlačovej besede pred verejnosť, kde začal s kontroverznou témou obvinenej Zuzany Plačkovej a jej manžela. Uviedol, že viacerí politici vo vláde milujú kokaín a opakovane sa pýtal, ako je možné, že prokurátor odrazu svoju sťažnosť stiahol a dvojica je tak stíhaná na slobode.

Predseda Smeru už pred pár dňami naznačil, že Sulík chodí do práce so sklenenými očami a jeho „hlavná dodávateľka bola pustená na slobodu“. Na Ficovu adresu sa zas vyjadril Kiska a prehovoril o legende s fľašou whiskey. Faktom je, že prokurátor nečakane stiahol svoju sťažnosť, o ktorej sa malo na súde rozhodovať už vo štvrtok a Plačková s manželom sa tak teoreticky mohli ocitnúť vo väzbe.

Fico na stredajšej tlačovej besede, ktorú nazval „Komu z vlády dodávala Plačková kokaín, keď si vyjednala slobodu?!,“ obul do influencerky, ako aj do členov vlády, pričom niektorí podľa jeho slov užívajú kokaín. „Je verejným tajomstvom, že vo vláde sedia ľudia, ktorí milujú kokaín. Prečo nemáme právo tvrdiť, že sú Strauszovci na slobode, lebo dodávali kokaín významným ľuďom, ktorí sa naplašili, podľahli obave, že by sa niekde mohlo objaviť ich meno, tak zabezpečili, že obvinení neboli vzatí do väzby a prokurátor Špecializovaného súdu stiahol sťažnosť?“ uviedol.

Dodal tiež, že niekto, kto robí „opičky na sociálnych sieťach“, si tým nemôže zadovážiť financie na luxusné autá a životný štýl, pričom si legálne nemá šancu na takéto výstrelky zarobiť. „Rešpektujem prezumpciu neviny, ale tu hovoríme o obvinení z výroby desiatok kíl narkotík a miliónoch eur zisku. Špecializovaný trestný súd musel konať na základe návrhu, ktorý podal špeciálny prokurátor. Vysvetlite mi, čo sa v priebehu dvoch či troch dní stalo s dôvodmi, ktoré uvádzal sám prokurátor pri návrhu väzby, s dôvodmi uvedenými v jeho následnej sťažnosti, ktorú ale obratom stiahol,“ pýta sa expremiér, ktorý tak naznačil, že za prepustením Plačkovej môže byť čosi iné.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT/SMER – Sociálna Demokracia │ Foto: TV Doma, FB/Robert Fico

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...