Robert Fico chce odvolať ministra vnútra Romana Mikulca. Okrem iného spochybňuje aj jeho návštevy mladej Michaely v bytovke na Kramároch a tvrdí, že tam chodil za Zemanom. Samotný predseda Smeru však v minulosti rovnako navštevoval ženu, ktorá bývala v zaujímavej bytovke.

Robert Fico netrpezlivo čaká na odvolávanie Romana Mikulca, ktoré iniciovali spolu s Hlasom. Okrem iných vážnych obvinení tvrdí, že minister mal navštevoval v bytovke na Kramároch hľadaného Zemana, nie krásku Michaelu. Po týchto slovách sa rozhodol zareagovať samotný Mikulec, ktorý podal na Fica trestné oznámenie za ohováranie.

Napriek snahe šéfa Smeru sa v pondelok Mikulca odvolať nepodarilo a po dnešnom opätovnom neúspechu je otázne, či sa mu to podarí aj v najbližších dňoch. Fico je ale o svojich tvrdeniach presvedčený a hovorí, že Mikulcovi neverí.

Ako však pripomenul denník Sme, samotný šéf Smeru bol v roku 2013 ako premiér prichytený pri bozkoch v aute so svojou vtedajšou asistentkou Janou Halászovou. Za priateľkou chodieval do bytu v bratislavskej Karlovej Vsi, pričom v rovnakej bytovke na rovnakom poschodí mal byt aj Pavol Košč, ktorý spolu s hľadaným bratom Petrom Koščom, ktorý je stíhaný za podplácanie Dušana Kováčika, figuruje v spise Gorila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sme.sk │ Foto: FB/Robert Fico