Expremiér Robert Fico sa pred verejnosťou k svojmu súkromiu nevyjadruje. Je však všeobecne známe, že jeho manželkou je profesorka na Univerzite Komenského v Bratislave. Dvojica spolu už roky nežije v jednej domácnosti, kým nedávno vyplávala na povrch novinka zo Svetlaninho života. 

Robert Fico už pár rokov nežije v spoločnej domácnosti so svojou manželkou Svetlanou. Po odchode z komplexu Bonaparte bolo šéfa Smeru vídať v hoteloch, no napokon sa usadil v prenajatom luxusnom byte pod bratislavskou Kalváriou.

Politikova manželka Svetlana Ficová, ktorá pôsobí ako profesorka na Univerzite Komenského v Bratislave, sa nachádza už od roku 2019 na Drotárskej ulici. Zdá sa však, že tmavovláska má vo svojom živote veľkú novinku. Ako uvádza PLUS 7 DNÍ, pani Ficová sa vrhla spolu so svojím synom Michalom Ficom na podnikanie v oblasti nehnuteľností.

Spoločne si totiž založili vo februári spoločnosť Modon, kde majú v ponuke zatiaľ jeden apartmán v Starom Meste za rozprávkovú sumu 620-tisíc eur. V rovnakom dome navyše býva známy smerák Ľuboš Blaha. Profesorka na nové informácie po oslovení nereagovala, no neskôr jej syn uviedol, že na bulvárne otázky odpovedať nebudú. Len pred niekoľkými dňami sa tiež podarilo odfotiť Máriu Troškovú pred jej luxusným mezonetom s veľavravnou reakciou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: FB/Robert Fico, YT/Denník N