Robert Fico prijal spolu s Eduardom Hegerom pozvanie do štvrtkovej politickej relácie televízie JOJ Na hrane. Ihneď na začiatku prekvapila moderátorka Jana Krescanko Dibáková, ktorá dovolila expremiérovi neštandardné obídenie pravidiel.

Pred niekoľkými dňami šokoval divákov TA3 moderátor Noro Dolinský, ktorému prišlo v štúdiu pod respirátorom náhle nevoľno a kolapsu sa vyhol len vďaka podaniu vody, oddychu a usadeniu na stoličku. Bližšie o incidente napokon prehovorili prítomní pozvaní hostia, ako aj samotný Dolinský.

Robert Fico, ktorý opakovane nosil len plastový štít s odvolaním sa na svoje zdravotné problémy, zavítal do relácie Na hrane bez respirátora a nahradil ho opäť štítom. V nedávnej diskusii na TA3 si dokonca šéf Smeru spolu s moderátorom Bielikom naraz zložili respirátori, pričom im následne naložila známa lekárka a politička.

Vo štvrtok večer odštartoval Fico s Hegerom ostrú diskusiu, ktorej predchádzali objasňujúce slová moderátorky. „Vzhľadom na tie problémy, ktoré sa s respirátormi v niektorých politických diskusiách objavili, tak sme dovolili pánovi Ficovi, aby mal tento svoj štít, aby sa nám tu neudial nejaký zdravotný problém,“ poznamenala Dibáková, čím narážala práve na Dolinského. Úrad verejného zdravotníctva však uvádza, že masku, ktorú nosí poslanec Fico, nie je adekvátna náhrada rúška či respirátora.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia JOJ