Robert Fico to má v posledných týždňoch poriadne nahnuté a vo viacerých sférach sa to na neho doslova sype. Okrem toho, že sa musí vysťahovať z luxusného bytu v Bonaparte, sa na neho vzniesla vlna kritiky z vlastných radov Smeru. Bývalý premiér však záhadne zmizol zo Slovenska a nik netušil, kde sa nachádza. Teraz prišlo mrazivé odhalenie!

Fico sa v posledných týždňoch zmieta v problémoch, o akých sa mu zrejme ešte pred časom ani nesnívalo. Okrem toho, že býva v byte daňového podvodníka Bašternáka, z ktorého sa musí za nepríjemných okolností vysťahovať, čelí aj ďalšiemu závažnému problému.

V jeho vlastných radoch sa začali ozývať mimoriadne nespokojné hlasy z košickej vetvy, ktorá adresovala verejnú výzvu na odstúpenie Fica aj Kaliňáka. Na tvrdé slová už zareagoval aj samotný Pellegrini, ktorý je otvorený dialógu. Záhadne však mlčal Robert Fico, a dokonca ani najbližší ľudia zo strany netušili, kde sa momentálne predseda nachádza.

S mrazivým odhalením prišiel až denník Pravda, ktorý získal exkluzívne informácie o jeho pobyte: “Odletel do Izraela. Zveril sa do rúk tamojším najlepším kardiológom. Potrebuje, aby mu poradili a pomohli s jeho verejne známymi problémami so srdcom,“ prezradili anonymné zdroje, ktoré zastávajú vplyvné funkcie. Expremiér, ktorý v roku 2016 podstúpil operáciu srdca, sa tak znovu borí so zdravotnými problémami.

Fico odletel kvôli problémom so srdcom do Izraela

Zdroj: pravda.sk │ Foto: YouTube/Politika na Slovensku, Facebook/SMER-SD