Nedeľná relácia televízie Markíza Na telo s Michalom Kovačičom mala byť svedkom diskusie Veroniky Remišovej a Roberta Fica. Dvojica politikov, ktorí sa majú poriadne v zuboch, sa však napokon nestretla a do štúdia zavítal Ľuboš Blaha. Ten hneď v úvode zaperlil poznámkou na adresu svojej kolegyne.

Nedeľná relácia Na telo televízie Markíza prilákala k obrazovkám tisíce Slovákov, ktorí si brúsili zuby na „duel“ medzi Veronikou Remišovou a Robertom Ficom. Šéf Smeru, o ktorom čosi prezradil aktuálny minister zahraničných vecí Rastislav Káčer, však na poslednú chvíľu svoju účasť zrušil zo zdravotných dôvodov a do štúdia tak neprišiel.

Z dnešnej účasti v diskusnej relácii Na telo som sa musel ospravedlniť. Mám silné príznaky infekčného ochorenia a musím absolvovať test. Vedenie SMERU- SD vynakladá maximálne úsilie na zabezpečenie účasti relevantného diskutujúceho. Ďakujem za porozumenie,“ napísal fanúšikom a voličom na sociálnej sieti. Hoci nevedno, o aké ochorenie sa jedná, je zrejmé, že náhradníkom sa stal jeho dlhoročný kolega Ľuboš Blaha.

Dvojica rozoberala aktuálne pálčivé otázky ako zdražovanie energií či predčasné voľby. Hneď na úvod však bolo pred kamerami poriadne dusno, keď ministerka odmietala diskutovať za jedným stolom s človekom, ktorý podľa jej slov šíri konšpirácie. Napokon však súhlasila, no o slovo sa prihlásil aj Blaha. Kolegyni totiž adresoval poznámku, že „aspoň bude s Remišovou veselo“. Obaja politici na záver zodpovedali tradičné otázky zvedavých divákov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza, FB/Robert Fico