Ficova priateľka má veľký PROBLÉM! Definitívny koniec na prokuratúre?

Dátum:

Roberta Fica sa už niekoľkokrát podarilo zachytiť v spoločnosti mladej čakateľky na prokuratúre Kataríny Szalayovej. Dvojica trávila aj spoločnú dovolenku v Jordánsku na konci roka. Tá môže byť údajne problémom, ktorý môže ukončiť kariéru mladej ženy.

Šéf Smeru sa opakovane ukazuje v spoločnosti čakateľky na prokuratúre Kataríny S. Mladá žena pritom napriek honoráru v stovkách eur býva v luxusnom byte v River Parku v Bratislave a vozí sa na vozidle značky Volkswagen Arteon. Po škandalóznej nahrávke z levickej chaty, kde sa Fico chváli, ako mu ktosi údajne pomôže s otázkami na prokurátorskú skúšku pre priateľku, sa mladá žena na test nedostavila, a tak je aj naďalej čakateľkou.

Ako však informuje denník Sme, Ficova priateľka má poriadny problém. Na prelome roka sa totiž vybrala s expremiérom na dovolenku do Jordánska, pričom minimálne dva dni mala byť počas exotického oddychu zároveň oficiálne práceneschopná. Práve táto nezrovnalosť má byť dôvodom, prečo jej aktuálne hrozí odvolanie z pozície. Návrh na vylúčenie, ktorý poslala Krajská prokuratúra v Bratislave, už eviduje Rada prokurátorov.

Návrh bol podstúpený aj Generálnej prokuratúre, pričom Rada má odsúhlasiť Szalayovej odvolanie. V prípade schválenia bude o veci rozhodovať Maroš Žilinka. Ak by jeho priateľku naozaj odvolali, može sa ešte po zložení skúšok uchádzať o advokátsku činnosť. Robert Fico pritom na poslednej tlačovej besede hovoril o „perzekuovaní ľudí z jeho okolia“ a uviedol, že generálny prokurátor má veľmi dobre vedieť, o čom hovorí. Hoci šéf Smeru neuviedol podrobnosti, s veľkou pravdepodobnosťou mohol narážať práve na svoju priateľku a verejne tak zatlačiť na Žilinku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sme.sk │ Foto: YT/DenníkN, Startitup

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...