Filip Jánoš patrí vďaka fialovým vlasom a nalakovaným nechtom, ktoré okamžite udrú do očí, k najvýraznejším súťažiacim štrnástej série reality šou Farma. Po príchode na statok patril k lenivým pracantom, no situácia sa v posledných týždňoch radikálne zmenila. Po príchode jeho najbližších na Farmu sa tak mohol s hrdosťou pochváliť svojou prácou.

Filip Jánoš, známy ako „Fifo“, od začiatku natáčania často spomínal kamarátku Kiku, ktorá mu veľmi chýbala. Vo chvíli, keď farmári dostali príležitosť napísať svojim rodinám list, 26-ročný farmár neváhal a jeden z nich poslal aj blízkej priateľke.

Nedávno sa mu na trhoch s babičkami podarilo vykšeftovať mobil, vďaka čomu mohol na pár minút zavolať jednej osobe. Mladík, ktorý sa živí ako YouTuber, váhal medzi jeho mamou a kamarátkou, no napokon zatúžil počuť hlas kučeravej brunetky. Niet sa čo diviť, že veľmi dúfal v rodinnú návštevu, ktorá sa napokon stala skutočnosťou.

Na statok zavítala Fifova mama, sestra a dvaja najlepší kamaráti vrátane záhadnej priateľky. Na Bratislavčanovi bola badať obrovská radosť, pričom bolo zrejmé, že mu pri pohľade na mladú ženu poskočilo srdiečko. Veľkú radosť mala aj Giuliana, ktorá bola veľmi rada, že totožnosť Filipovej priateľky je konečne odhalená. Po odchode blízkych taktiež samotný farmár priznal, že by bol veľmi rád, ak by po skončení Farmy ich vzťah prerástol do niečoho romantickejšieho.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: TV Markíza, IG/farma.markiza