Filip Sulík je známym provokatérom, pričom na sociálnej sieti veľmi rád vyjadruje svoje kontroverzné názory a nevyhne sa ani urážkam. Najnovšie sa rozhodol venovať svoju pozornosť komičke Simone Salátovej, ktorú poriadne pourážal. Neštítil sa ani nechutných poznámok na adresu jej syna.

Syn Richarda Sulíka sa nedávno poriadne pustil do Simony Salátovej, pričom ju označil za ,,tučnú sviňu“. Jeho poznámky boli naozaj odporné a človek sa musí zamyslieť, čo za charakter má 27-ročný muž, ktorý sa neobáva zaútočiť na ľudí s cieľom vedome im ublížiť.

Filip Sulík sa však s urážkami iba rozbiehal, keďže jeho pozornosť si získal aj komičkin 6-ročný syn Damián. ,,Práve som zistil, že decko “komičky“ Simony nie je synom Joa Trendyho, napriek tomu, že vyzerá, ako keby mu z oka vypadlo. Vyzerá, že Simona má typ, čo som dosť prekvapený. Myslel som, že s Trendym je preto, lebo bol jediný, kto bol ochotný mať s ňou se*,“ napísal na sociálnej sieti.

29-ročná plavovláska sa o nechutných urážkach dozvedela, no reči o jej nadváhe ju netrápia. Fakt, že sa politikov syn pustil aj do jej dieťaťa, sa jej však dotkol. Rozhodla sa preto vyzvať svojich fanúšikov, aby jeho príspevky plné nenávisti zablokovali. Podľa vlastných slov nerozumie, prečo si vyhliadol práve ju, keďže mu nič neurobila.

Simona sa zároveň domnieva, že dôvodom jeho útokov môžu byť problémy s mentálnym zdravím. ,,Filip si neustále zakladá nové profily, kde osočuje rôznych ľudí. Človek, ktorý má údajne psychické problémy, by sa nemal vyjadrovať na adresu druhých. Vraj má dokonca nejaké papiere na hlavu. Plus je to ešte aj syn verejne činného človeka, pripadá mi to ako úplný nonsens,“ uviedla Salátová pre Nový Čas.

Urážky Filipa Sulíka

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas, Twitter/Fiki Sulík  |  Foto: Twitter/Fiki Sulík, IG/simonacomedy