Oteckovia, obľúbený seriál z produkcie televízie Markíza, sa teší mimoriadnej priazni slovenských divákov, pričom momentálne je v obehu jeho tretia séria. Denné vysielanie úspešného projektu však núti nielen scenáristov, ale aj hercov, aby sa posúvali ďalej a do deja sa snažia zakomponovať rôzne situácie z bežného života. A áno, presne medzi tie patrí aj prechádzanie sa v pyžame, bielizni či plavkách.

Denný seriál Oteckovia sa začal na obrazovkách Markízy vysielať začiatkom roka 2018, kedy si absolútne podmanil divákov. Vladimír Kobielsky, Braňo Deák, Marek Fašiang a Filip Tůma sa stali každodennými súčasťami slovenských obývačiek, pričom dej projektu zaujal nielen ženy, ale aj mužov a deti.

Nie je žiadnym tajomstvom, že jednu z hlavných úloh mala pôvodne stvárňovať multitalentovaná umelkyňa Nela Pocisková, ktorá však nečakane otehotnela, a tak rolu upätej právničky Emy získala Janka Kovalčíková. Napriek tomu je však jednou z hviezd seriálu jej partner Filip Tůma, ktorý však momentálne “bojuje” s alergiou na svoje televízne kurča Vincenta.

V najnovšej časti sa so zvyšnými oteckami dohodne, že sa pôjdu otužovať spolu so seriálovým Tomášom a týmto krokom sa alergie zbaví. Aj keď je v seriáli viditeľne chladno, Filip neváha a po vzore Mareka Fašianga zo seba strhne všetko oblečenie a skočí do vody. Nuž, takže toto telo má doma Nela!

Zdroj: Markiza.sk,  Instagram/filip_tumaa