Hereckej dvojici Filipovi Tůmovi a Nele Pociskovej sa v magický dátum 6.6.2016 narodil ich prvý potomok. Synček Hektor obrátil celý ich život a novopečený otecko priznal, že s príchodom malého drobca sa toho veľa zmenilo. 

[sociallocker]Meno Hektor sa mnohým ľuďom veľmi nepáči, no otecko sa hrdo pochválil, že meno vybral on osobne. „Hektor je meno gréckeho pôvodu, pričom v mytológii bol Hektor najstarším synom trójskeho kráľa,“ vysvetľuje Filip.

Herec si svoju partnerku a malého synčeka zobral domov z nemocnice len pred pár dňami. Z ich prítomnosti sa veľmi teší a pre čas.sk prezradil, v čom sa jeho život s príchodom synčeka zmenil. „U mňa sa zatiaľ toho veľa nezmenilo, pretože som otcom dva týždne a syna mám doma len pár dní. Je to taký príjemný pocit, zrazu máte na rukách malého človiečika. Uvedomujem si, že ho musím chrániť, mám o neho obavy, zodpovednosť… Môj život sa zmenil v tom, že dieťa je síce záväzok na celý život, ale na druhej strane je to obrovská radosť a otcovská pýcha, že mám prvorodeného syna,“ dodáva šťastný Tůma.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]