Filip Tůma a Nela Pocisková tvoria stabilný pár slovenského šoubiznisu už viac ako šesť rokov. Počas tohto obdobia herečka porodila dve deti a operný spevák sa vrhol ešte viac do práce. Zdá sa, že z pracovného tempa nemieni poľavovať, a tak bude doma čoraz menej.

Filip je v posledných rokoch absolútne zasypaný prácou. Prípravy na premiéry úspešných opier strieda účinkovanie v seriáli Oteckovia, dabing, a dokonca moderovanie novej relácie s názvom ,,Klamal by som ti“. Ak by mal toho stále ešte málo, od minulého roka začal opäť študovať, keďže chce získať doktorandský titul v umeleckej činnosti zameranej na operný spev.

Mnohí fanúšikovia však dvojnásobnému otcovi vyčítali, že jeho partnerka sa musela kvôli starostlivosti o deti vzdať kariéry na úkor aj jeho úspechu. Seriálový otecko však prezradil, že s Nelou majú spoločnú dohodu. V prípade, ak by sa Pocisková chcela vrátiť na scénu, Tůma jej v tom nebude brániť.

Zároveň je však presvedčený, že jeho milovaná polovička si materstvo užíva. Operný spevák si však uvedomuje, že môže byť za starostlivú partnerku nesmierne vďačný. ,,Obdivujem ju za to, že ona mala naozaj výborne rozbehnutú kariéru, ale obetovala sa pre deti. Skláňam pred ňou klobúk dole,“ uviedol Filip pre plusku.sk.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram/filip_tumaa, Facebook/Oteckovia