Uplynulý týždeň zaznamenala jojkárska šou Bez servítky mimoriadny úspech, pričom hlavnou hviezdou vysielania bol svojský Filip Jakubec. 27-ročný taxikár prekvapil svojich súperov aj televíznych divákov nielen „jedinečným“ menu, no i tým, že si v týždni namiesto pripravenej večere neváhal objednať z reštaurácie pizzu.

Televízia JOJ uplynulý týždeň odvysielala ďalšie epizódy obľúbenej šou Bez servítky, kde o výhru vo výške 500 eur bojovalo päť Slovákov. Jedným z nich bol aj Filip z Podpoľania, ktorý súperom pripravil prekvapivé pokrmy. Do boja o víťazstvo vošiel s fazuľovou polievkou s klobásou, ako hlavné jedlo ponúkol špekačky na pive a kečupe, kým ako dezert naservíroval nedopečený koláč. Súperi ho za jedlá ohodnotili celkovo dvoma bodmi, čo mu napokon výhru ani náznakom neprinieslo.

Tú však už našial aspoň v osobnom živote, pričom sa pochválil, že je čerstvo zamilovaný. Jeho vyvolenou má byť o 11 rokov staršia žena, s ktorou ich delí výrazná diaľka. ,,Mám čerstvý vzťah, ale verím, že časom budeme spálňu zdieľať už dvaja. Keď mi je tak smutno, tak si prezerám fotky mojej priateľky, ktorá je vzdialená 450 kilometrov,“ uviedol na adresu lásky, ktorú považuje za lásku svojho života.

Fotku Filipa s priateľkou nájdete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk, joj.sk | Foto: joj.sk, IG/tvjoj