Tvorcovia rôznych filmových snímok majú niekedy požiadavky naviac, aby herecké tváre stvárnili svoju postavu čo najlepšie. Tieto nároky sú naozaj rôznorodé, niektoré hviezdy dokonca musia radikálne zmeniť aj svoj vzhľad. Čo museli podstúpiť tieto známe herečky?

Veľkým šokom bola priam drastická premena hereckej hviezdy Kristen Stewart, ktorá v marci prišla na premiéru filmu Personal Shopper v extrémne krátkych vlasoch. Aby toho nebolo málo, tak si ich nechala aj prefarbiť a v súčasnej dobe sa pýši výraznou peroxidovou farbou, v ktorej je doslova neprehliadnuteľná. Kristen však túto premenu podstúpila zámerne a to kvôli novej role vo filme Underwater.

Kristen na premére filmu predviedla chlapčenský zostrih

Chlapčenský zostrih momentálne žiari na hlave ďalšej známej hviezdy, ktorá si kedysi doslova podmanila svet modelingu. Cara Delevingne sa kedysi pýšila dlhými vlasmi, no po tom, ako “zavesila na klinec” kariéru manekýnky a okúsila filmový priemysel, sa čoraz častejšie pohrávala so svojou hrivou. Najprv si ich nechala skrátiť po plecia, potom sa z nej stala platinová blondínka. Aj samotná Cara musela podstúpiť podobnú radikálnu zmenu ako Kristen a svoje vlasy si musela nechať výrazne skrátiť. Jej premena však bola omnoho menej drastickejšia a svojim novým zjavom sa stihla už aj pochváliť na sociálnej sieti. Bývalá modelka tiež obetovala svoje vlasy pre úlohu vo filme Life in Year, v ktorej má stvárniť umierajúcu ženu.

Cara a jej najnovší zostrih

Spevácka megastar Katy Perry tiež siahla po podobnom zostrihu, no jej voľba nebola ovplyvnená úlohou vo filme. Umelkyňa si najprv nechala prefarbiť vlasy na blond a postupne si ich nechávala skracovať. Najprv siahla po zostrihu po plecia, potom sa pochválila frizúrou á la Miley Cyrus, no speváčke to nestačilo a išla ešte na kratšie. Katy zrejme pocítila, že je čas na niečo úplne nové, a tak sa aj ona momentálne pýši chlapčenským zostrihom.

Aj Katy prešla podobnou premenou

[poll id=”90″]

Foto: Instagram, YouTube