Filmový svet je v šoku po bolestivej a smutnej správe. Do hereckého nebíčka odišla len 13-ročná herečka, ktorá hviezdila najmä na Broadway a objavila sa aj po boku slávnej Scarlett Joahnsson. Osudnou sa jej stala choroba, ktorou trpela dlhšie obdobie.

Filmový svet sa spamätáva z ďalšej obrovskej straty a mimoriadne smutnej správy. Vo veku 13 rokov odišla do hereckého neba mladučká herečka Laurel Griggs. Ako uviedol na sociálnej sieti jej starý otec, hviezda Broadwaya odišla 5. novembra po masívnom astmatickom záchvate.

Laurel sa začala venovať profesionálne herectvu už ako 6-ročná a počas 17-tich mesiacov stvárňovala postavu Ivanky v muzikáli Mačka na horúcej plechovej streche po boku hviezdnej herečky Scarlett Johansson. Rovnako sa objavovala aj v muzikáli Once.

Mladučký talent sa však uchytil aj v reklamách či hlasových prenosoch. V roku 2016 si zahrala v romantickej dráme Café Society, kde sa postavila pred kamery spolu s Kristen Stewart či Blake Lively a dostala pozvánku aj do viacerých seriálov či šou. Úprimnú sústrasť rodine a priateľom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: variety.com │ Foto: Instagram/laurelgriggs_, Twitter