Hollywood prichádza v posledných dňoch o jednu hviezdu za druhou. Len prednedávnom zarmútila svet smrť známeho herca z Batmana a teraz prišla ďalšia zdrvujúca správa. Na večný odpočinok totiž odišiel známy umelec Jeremy Kemp.

Hollywood sa musí postupne zmieriť s tým, že skvelí herci dávnej éry postupne odchádzajú do hereckého neba. Len pred pár dňami zarmútila správa o úmrtí známeho herca z Batmana a už sú tu ďalšie smutné správy. Podľa informácii britského denníka TheSun odišiel na večný odpočinok vo veku 84 rokov aj Jeremy Kemp.

Britský herec sa preslávil rolami v populárnej televíznej šou „Z Cars“, v „Star Treku“, ale aj v známych snímkach „Kleopatra“, „Fantóm opery“, „Štyri svadby a jeden pohreb“ či „Sedem neohrozených“. Kvôli svojim častým rolám z prostredia policajných dôstojníkov sa mu vyvinula akási fóbia, ktorá vyústila aj do reálneho stretu s políciou, po ktorej vyviazol z väzenia len s podmienkou.

Kemp zomrel po bližšie nešpecifikovanej chorobe, ktorá mala umelca trápiť dlhšie obdobie. Jeho zdravotný stav sa ešte zhoršil v čase, keď skonal jeho niekoľkoročný partner Christopher Harter, s ktorým žili striedavo v Kalifornii a v Londýne. Herca prežili jeho dve sestry Gill a Jan. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, Pexels