Svetový film zasiahla smutná správa. Do hereckého neba odišiel známy herec a režisér, ktorého milovali ženy všetkých generácii. V roku 1964 totiž zahviezdil po boku krásnej a neskrotnej Angeliky.

Do hereckého neba odišiel ďalší velikán svetovej kinematografie. Vo veku 93 rokov zomrel vo štvrtok obľúbený herec Robert Hossein, ktorého milovali ženy na celom svete. Smutné správy potvrdila podľa France24 jeho manželka Candice Patou. Herec mal podľahnúť dýchacím problémom z Covidu-19 po tom, ako sa nakazil koronavírusom.

Herec a režisér sa objavil v približne v 100 televíznych filmoch, no účinkoval i v seriáloch či v divadle a pôsobil aj ako režisér. Napriek tomu sa však najviac zapísal do povedomia divákov svojou legendárnou postavou Joffrey de Peyraca po boku krásnej Angeliky. Okrem Michéle Mercierovej si zahral aj so slávnou Sophiou Loren či Brigitte Bardot.

Hossein viedol zaujímavý život aj v súkromí. Prvýkrát sa oženil vtedy so 16-ročnou herečkou Marinou Vlady, s ktorou mal dvoch synov. Druhýkrát si zobral dokonca 15-ročnú neskoršiu psychoanalytičku Caroline Eliacheff, s ktorou mal ďalšieho syna. Napokon sa oženil s herečkou Candice Patou, s ktorou splodil štvrtého syna, pričom ich manželstvo vydržalo až do smrti. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: france24.news │ Foto: Twitter, YouTube/LeHuffPost