Zo sveta filmu zasiahla fanúšikov šokujúca a smutná správa. Na zlyhanie srdca totiž zomrela hviezda viacerých úspešných a obľúbených seriálov ako Glee či The Big Bang Theory.

Svet filmu ako aj fanúšikov zarmútila mimoriadne smutná správa. Hviezda úspešných seriálov Jane Galloway Heitz zomrela podľa informácií denníka Mirror na zlyhanie srdca vo veku 78 rokov. Poslednýkrát pritom vydýchla v americkej nemocnici 13. novembra. Jej najbližší a priatelia sa budú môcť s herečkou poslednýkrát rozlúčiť na pohrebe 30. novembra v Illinois.

Jane zahviezdila vo viacerých obľúbených seriáloch, pričom najväčšiu rolu stvárnila v Glee ako riaditeľka glee klubu Lillian Adler, ktorú hrala počas šiestich rokov. Heitz sa objavila aj ako postava Mildred v The Bing Bang Theory v rozhovore s Leonardom a Sheldonom.

Rovnako sa predstavila aj v slávnom seriáli CSI, Monk, Prison Break či Grey´s Anatomy. Herečka sa ako 20-ročná odsťahovala z rodnej Minnesoty do Chicaga, kde začala s hereckou kariérou. Popritom si otvorila kastingovú agentúru, kde dopomohla rozbehnúť kariéru Stephenovi Colbertovi či Richardovi Kindovi. Napokon ju v roku 1997 predala a začala sa naplno venovať hraniu. Česť jej pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Twitter, Facebook/The Big Bang Theory, YouTube