Jojkárska reality šou VyVolení Dom snov si za pár sekúnd získala tisícky divákov. Aj napriek tomu, že súťažiaci boli milovaní a nenávidení zároveň, sledovanosť bola obrovská. Dôvodom boli predovšetkým hádky, intrigy a nevyspytateľné situácie. No ani snaha zmeniť svoj život nepomohla účinkujúcemu, ktorého smrť je rozhodne tragická. Na svoj život si siahol ešte v apríli 2014.

Martin Boháčik († 34) sa ako bývalý trestanec živil zberom železa. Jeho priateľka Michaela a syn žili v žalostných podmienkach a tak sa rozhodol zabojovať v šou VyVolení Dom snov. Nielen že nevyhral ale jeho problém s alkoholom sa stupňoval. Mladučká priateľka sa ho bála a pravidelne sa chodievala skryť k jej sestre.

Jedna z hádok sa však v apríli 2014 skončila viac ako tragicky. Martin pod vplyvom alkoholu búchal svojej ,,švagrinej“ na dvere a snažil sa ich vylomiť. Sestry sa báli a okamžite zavolali políciu. Za chvíľu krik ustal a mysleli si, že agresívny muž močí na chodbe. Pravdou však bolo, že sa polieval benzínom a potom zapálil.

Medzitým dorazili policajti aj hasiči, do sanitky išiel Martin po vlastných, pohľad na neho bol hrozný. Nohavice mal vpálené do mäsa a hore bol nahý, mal úplne zhorenú kožu, tá na ňom visela,”  uviedla vtedy svedkyňa. Martin mal popáleniny 3. stupňa na 80% tela. Lekári mu nedávali šancu a muž po mesiaci zomrel.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook