Po úspechu minuloročnej Ruže pre nevestu, v ktorej si hľadal lásku Tomáš Tarr, prichádza ďalšia séria s Radkom Urbanyakom. TV Markíza už zverejnila prvé dámy uchádzajúce sa o jeho srdce.

Hlavným hrdinom blížiacej sa obľúbenej šou bude 34-ročný fešák Radko Urbanyak z Banskej Bystrice, ktorý žije a podniká v Nórsku. Televízia Markíza už preňho vybrala dievčatá a tri finalistky Ruže pre nevestu teraz predstavuje svojim divákom.

ruže pre nevestu

Anet z Bratislavy (25 rokov)

Pracuje ako vizážistka, no okrem toho má blízko aj k zdravému životnému štýlu a športu. Má rada akýkoľvek pohyb, no najmä cvičenie, jógu a tanec. Jej veľkou vášňou je aj astrológia, vďaka čomu jej výkladu neujde určite ani Radko. Anet nie je dievča na krátkodobé romániky, preferuje totiž dlhodobé vzťahy, v ktorých jej partner musí byť aj najlepším kamarátom a nemal by mu chýbať zmysel pre humor. Najviac na mužoch oceňuje inteligenciu. Je otvorená, úprimná a tvrdí, že perfektne zvláda komunikáciu aj hádky. Miluje sa smiať a jej najväčším snom je mať spokojnú a šťastnú rodinu.

Ruže pre nevestu

Sára z Prešova (24 rokov)

Ďalšou v poradí je východniarka študujúca v Prahe. Tá však nie je jedinou destinácia, ktorou nahrádza svoje rodné mesto. Sára totiž miluje cestovanie, v rámci čoho venuje svoj čas zahraničným stážam v oblasti politiky a medzinárodných vzťahov. Radka by rada zaujala svojou cieľavedomosťou a inteligenciou. Ďalšími jej plusmi sú určite vrúcny vzťah k zvieratkám, vo voľnom čase dokonca pomáha v útulku, a ovládanie cudzích jazykov. Rozpráva plynule anglicky, francúzsky a španielsky.

Ruže pre nevestu

​Lucy zo Žiliny (24 rokov)

Usmievavá blondínka je taktiež študentkou, ktorá hovorí plynule tromi jazykmi. Jej korene siahajú až do Švédska, odkiaľ pramení jej severský vzhľad. V krvi jej odmalička koluje bojovnosť, nakoľko sa venovala rôznym športom, ako cyklistika, bežecké lyžovanie či plávanie. Napokon jej však učaroval biatlon, s ktorým reprezentovala i Slovensko. Bojovať mieni aj o lásku, ktorú vníma ako hru, kde vyhrávajú najodvážnejší. Všetko robí na 100 %. Čo sa týka mužov, vysnívaný výzor nemá, zakladá si predovšetkým na charaktere a vyžarovaní. Dôležitý je ale pre ňu aj zmysel pre humor.

Ruže pre nevestu

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial