Tanečná šou Let’s Dance prináša na televízne obrazovky ladnosť a eleganciu, pričom nielen divákov, ale aj prísnu porotu očarilo viacero súťažných párov. Jedným z nich bola aj Mária Čírová s partnerom Jorisom Yacoubom, pričom účasť speváčky v ďalšom kole bola v posledných dňoch viac ako otázna.

34-ročná hudobná hviezda Mária Čírová sa s nadšením pripravovala na tanečnú šou Let’s Dance, pričom v úvodnom kole predviedla jedinečný valčík. Trojnásobná mamička chcela z tréningov vyťažiť čo najviac a nešťastnou náhodou sa počas jedného z nich nešťastne zranila. V dôsledku zdravotných problémov tak nemohla v druhom kole nastúpiť na parket a ostalo otázkou, či bude v šou pokračovať alebo na jej miesto nastúpi náhradník.

„Môžeme potvrdiť, že pre pretrvávajúce zdravotné komplikácie sa Mária Čírová, žiaľ, nepostaví na tanečný parket ani túto nedeľu a odstupuje zo súťaže. Spolu s Jorisom nám budú veľmi chýbať. Márii prajeme skoré uzdravenie a veríme, že ju čoskoro privítame v hľadisku,“ znie oficiálne stanovisko TV Markíza. Okrem Márie, ktorá si natrhla medzirebrový sval, v šou končí aj minuloročná kráľovná tanečného parketu Vanda Poláková, taktiež zo zdravotných dôvodov. Obom dámam prajeme skoré uzdravenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: Markiza | Foto: IG/letsdance.markiza, mariacirova