Victoria Beckham známa ako speváčka, módna ikona a manželka futbalistu Davida Beckhama rozpútala búrlivú diskusiu na internetových fórach a sociálnych sieťach. Môže za to jedna nevinná fotka!

Kto by si pomyslel, že v čase keď Veľkou Britániou otriasa dohra referenda o Brexite, vyvolá fotka Victorie Beckham takú vášnivú debatu. Na fotke sa kúpe v bazéne s dcérou Harper, ktorá nedávno oslávila piate narodeniny. A práve okolo narodenín sa strhol taký rozruch. Victoria totiž na fotke dáva pusu malej Harper na ústa, narodeninový bozk.

Reakcie na seba nenechali dlho čakať. Jedni vzdychali nad tým, aké je to milé a krásne. Ozajstný prejav lásky a puta medzi matkou a dcérou. No na druhej strane sa našli aj takí, čo tento akt odsúdili. Tvrdia, že je to odporné a deti by sa nemali bozkávať na ústa.

Mnohým rodičom to skutočne pripadá zvláštne bozkávať deti na ústa. Odborníčka na spoločenskú etiketu Liz Brewer pre BBC povedala, že bežne sa členovia rodiny nebozkávajú na ústa, pokiaľ, samozrejme, nejde o manželov. Nie je to práve dobrý príklad, ale rozhodnúť sa musí rodič.

[sociallocker]Hoci si táto fotka získala mnoho odporcov, na Instagrame sa páčila už viac ako pol miliónu fanúšikov Victorie Beckham. Nuž, sami si utvorte názor, či je to odporné alebo prípustné.

Happy Birthday baby girl ??? We all love you so much ??? X @davidbeckham @brooklynbeckham kisses from mummy X

Fotka uverejnená používateľom Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Zdroj: bbc.com | Foto: YouTube.com, Instagram.com[/sociallocker]