Fotka za 100 bodov: Takto rodičia Viktora zistili, že chodí s Adelou!

Dátum:

Aj keď to nebola láska na prvý pohľad, jedna z najsledovanejších slovenských dvojíc pôsobí stále zamilovane ako na začiatku vzťahu. Potom, čo sa Adela Vinczeová posadila na svadbe kamaráta Sajfu vedľa mladého moderátora Viktora Vinczeho, preskočila medzi tvárami Markízy povestná iskra, ktorá onedlho vyústila do národných zásnub.

V septembri 2016 si povedali svoje životné áno spíker Matej Sajfa Cifra a moderátorka Veronika Ostrihoňovaná, pričom mladomanželia pozvali na svadbu viacero svojich priateľov a kolegov. Medzi nimi sa objavili aj známe tváre Adela Vinczeová a Viktor Vincze, ktorí si padli do oka práve na prestížnej veselici. Kým najúspešnejšia slovenská moderátorka mala v tom období za sebou zopár dlhodobých vzťahov, Viktor bol po čerstvom rozchode.

Mnohých preto prekvapila zamilovanosť sympatickej dvojice, ktorá napriek výraznejšiemu vekovému rozdielu rýchlo pochopila, že ide o osudovú príťažlivosť. Len o pár mesiacov neskôr, práve na sv. Valentína, totiž hviezda Televíznych novín požiadala Adelu priamo v relácii Teleráno o ruku. Ešte predtým, ako však informáciu o vzťahu zdieľali s verejnosťou, upovedomili o novej láske svoje rodiny, a to skutočne jedinečným spôsobom!

V šou 2 na 1, kde bude práve Viktor novým hosťom, moderátor prezradil, že jeho rodičia sa o novom vzťahu dozvedeli z kurióznej fotografie. Omylom im totiž poslal záber, ako si umýva zuby, kým jeho nová priateľka stála v pozadí iba v podprsenke. Tomu hovoríme prekvapenie!

Záber môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: Voyo, YouTube, IG/viktorvincze

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...