Na prvý pohľad sa môže zdať, že ide iba o jednoduchú fotku bábätka. No za týmto záberom sa skrýva omnoho viac a príspevok sa okamžite stal na internete virálnym. Tisíce ľudí príbeh novorodenca úprimne dojal a konanie matky ich nadchlo.

Mladá dvojica sa zosobášila iba pred dvoma rokmi, pričom obaja vedeli, že ich spoločný život nebude jednoduchý. Chris totiž pracoval ako profesionálny vojak a musel ísť na misiu do Afganistanu. Predtým si však od svojej manželky vypočul najkrajšiu správu. Brittany bola totiž tehotná.

No iba týždeň po tom ako sa dozvedel, že sa stane otcom, bol zabitý na spomínanej misií. Z Brittany sa tak stala vdova v šiestom týždni tehotenstva. ,,Zbohom, môj hrdina, môj vojak, môj celý svet. Nikdy na teba nezabudnem. Nikdy mi ťa nikto nenahradí,“ napísala na sociálnej sieti zdrvená žena.

Presne v deň, keď sa Chrisova jednotka vracala z Afganistanu domov, prišlo na svet dievčatko, ktoré dostalo meno po svojom otcovi. Všetci vojaci sa snažili manželku ich zosnulého kolegu podporovať a pomáhali jej. Aj z tohto dôvodu vznikli fotografie bábätka so všetkými mužmi, za ktorými je silný a dojímavý príbeh.

Zdroj: 12news.com  |  Foto: Youtube, Instagram