Robert Fico sa musel po kauze Bašternák vysťahovať z luxusného bytu v komplexe Bonaparte, ktorý práve vchádza do dražby. Práve teraz tak môžete nahliadnuť do dlho skrývaného interiéru, z ktorého dnes ostali len holé steny.

Robert Fico sa musel po odchode z postu premiéra navyše porúčať aj z luxusného bytu v komplexe Bonaparte po tom, čo sa prevalila kauza Ladislava Bašternáka. Nehnuteľnosť je od týchto dní v dražbe a až do 16. marca 11:00 hod. je možné si priestory obhliadnuť po dohovore so správkyňou Lenkou Ivanovou.

Predseda strany Smer, ktorý sa musel zmieriť len s 38 stoličkami v parlamente, opustil svoje sídlo s rozlohou 377,64 metrov štvorcových a dvomi terasami s výhľadom na mesto. V byte však nenechal takmer nič a dodnes nie je jasné, prečo si okrem nábytku zobral so sebou aj všetky dvere, podlahy, parkety či obklady. K bytu náleží aj garáž, ktorá je vybavená toaletou, sprchou a umývadlom.

Nehnuteľnosť má podľa informácií Plusky cenu ohodnotenú na 1 543 392 eur. Ak by ste však mali záujem o draženie, musíte zaplatiť finančnú zábezpeku 49-tisíc eur a prihadzovať môžete o minimálne 3-tisíc eur. Svojho času vyhlásil práve víťaz aktuálnych volieb, Igor Matovič, že chce prejaviť o byt záujem a spraviť z neho múzeum korupcie. Či ho však tento sen drží až doteraz, nie je známe.

>> TU <<< (opens in a new tab)">Aktuálne fotky z Ficovho bytu v Bonaparte nájdete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/KONZERVATÍVNY VÝBER, Facebook/