Hollywoodske priateľstvá bývajú veľakrát povrchné a vypočítavé. Málokedy sa stane, že svetové mená majú spolu vytvorený pevný priateľský vzťah. Dvojica týchto kamarátov je však výnimkou.

[sociallocker]Dvaja herci, ktorých mená pozná celý svet majú medzi sebou naozaj silné puto. Matt Damon (45) a Ben Affleck (43) sa poznajú už dlhé roky, vyrastali dokonca v jednom meste, v Massachusetts. Kamarátmi boli v čase, keď ešte neboli populárni herci ako dnes. Spolu sa dokonca rozhodli aj presadiť vo filme, keď išli do Los Angeles. Spoločne sa im to podarilo v roku 1997 s filmom Dobrý Will Hunting (Good Will Hunting), ktorý získal hneď dva Oscary. Na filme sa podieľali ako herci aj ako scenáristi.

To, že sú kamarátmi dodnes dokázal Ben Affleck dojímavou kolážou viacerých fotografií. Zverejnil ju na sociálnej sieti v rámci Dňa najlepších priateľov, ktorý bol v stredu. Na koláži fotografií sú ešte ako mladí chalani na narodeninovej oslave, ktorú si zjavne užili. Dúfajme, že im priateľstvo vydrží a mohli by sa stať inšpiráciou aj pre iné svetové hviezdy.

This guy. #NationalBestFriendsDay

Fotka uverejnená používateľom Ben Affleck (@benaffleck),

Zdroj: people.com | Foto: flickr.com, gl.wikipedia.org [/sociallocker]