V stredu sa na rokovanie vlády, ktorá sa zaoberá odvolávaním ministra vnútra Romana Mikulca, dostal okrem iných aj minister obrany Jaroslav Naď. Jeho zjav však prekvapil už pri dverách parlamentu, keď sa ukázal s dobitou tvárou a početnými modrinami.

Momentálne je v rokovacej sále poriadne hustá atmosféra, keďže sa už druhý deň vedie mimoriadna schôdza na odvolanie ministra vnútra Romana Mikulca po informáciách o stretnutí v budove SIS. Tú inicioval šéf strany Smer Robert Fico, pričom po jeho prejave ukázal minister financií Igor Matovič cedulku s jasným nápisom.

V stredu sa do parlamentu okrem iných dostavil aj minister obrany Jaroslav Naď, ktorý však všetkých prítomných poriadne prekvapil a aj vystrašil. Jeho tvár bola totiž zjavne dobitá a posiata nepeknými modrinami, foto >>> TU <<<. No hoci by možno mnohí hľadali za zjavom politika nejaký útok či potýčku, dôvod obitého nosa aj čela je oveľa prostejší: „Minister sa po covidovom období vrátil k pravidelnému športu, k tomuto nezavinenému zraneniu došlo pri futbalovom zápase,“ ozrejmila pre Nový Čas jeho hovorkyňa Martina Kovaľ Kakaščíková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO