Poslanec Jozef Viskupič (OĽaNO-NOVA) zažil v piatok poriadny šok. Podnik v Trnave, ktorý spravuje jeho manželka zdemolovalo asi 60 vandalov. 

Poslanca to poriadne vzalo: „Je to tu ako po boji. Vyzúrili sa tu chlapci. Okná sú porozbíjané, terasa rozkopaná. Myslím si, že nárast extrémizmu, ktorý tu máme, sme dnes dostali na plnú silu.“ Podľa jeho slov, ohrozená bola aj tehotná čašníčka, ktorá v podniku pracovala. Povyhadzovali aj kvety z vedľajšieho kvetinárstva. Na túto situáciu reagoval aj na svojom blogu TU. „Dúfam, že policajti budú veľmi rýchlo a rázne postupovať“ dúfa poslanec.


Myslí si, že všetko je to výsledkom toho, čo sa na Slovensku deje. Dúfa, že sa to diať prestane a sám pre to urobí všetko. Susediaca kaviareň úprimne ľutuje napadnutý podnik: „Úprimne súcitím s nami susediacou kaviarňou TeTe Caffe, ktorej dnes „fanúšikovské“ vyčíňanie zničilo podnikanie a ohrozilo niekoľko zamestnancov. Taktiež celé mesto je hore nohami a slušný človek sa doslova bojí vytiahnuť päty z domu a my ako prevádzka sme taktiež bezradní.“ Na svojej funpage na Facebooku susediaca kaviareň tvrdí, že všetko rozbili fanúšikovia Spartak Trnava. 

Zdroj: Facebook / Jozef Jofo Viskupic, La Reunion – Coworking&caffe | Foto a video: Facebook / Jozef Jofo Viskupic