Obľúbený slovenský herec Peter Kočiš (52) iba pred pár mesiacmi šokoval verejnosť informáciou o krachu svojho na oko idylického vzťahu. Jeho dvadsaťštyriročné manželstvo s Nelou (45) už dlhšiu dobu neprosperovalo a po neprekonanej partnerskej kríze ho ukončili rozvodové papiere. Herec to niesol dosť ťažko, no teraz sa zdá, že už našiel svoju spriaznenú dušu! 

Náplasť na rany zo stroskotaného manželstva si tento sympatický herec a moderátor našiel v práci. Práve tam po prevalení jeho rozvodu trávil celé dni. Dostal totiž veľmi lukratívnu úlohu v úspešnom muzikáli Mamma Mia, ktorý sa už nejaký ten piatok hrá na doskách divadla Nová scéna.

A to nie je všetko! Zdá sa, že v spomínanom divadle objavil aj svoju novú spriaznenú dušu, ktorá mu v ťažkých časoch dopriala pochopenie a vypočutie. A z nevinného priateľstva sa možno začína črtať vážny vzťah…

Peter sa len nedávno objavil na verejnosti s istou blondínkou, keď si spoločne vyšli do jedného bratislavského podniku a družne si pri pohárikoch hrkútali. Podľa očitých svedkov mali k sebe obaja veľmi blízko. A to až tak, že padli dokonca aj horúce bozky!

Foto ako dôkaz TU.

Kto je táto záhadná žena po Petrovom boku?

Kočiš našiel útočisko v spoločnosti svojej kolegyne, Miroslavy Frankovskej, ktorá je tajomníčkou divadla a vyzerá to tak, že i Peťovou dôverníčkou.

Každopádne im to spolu celkom pristane a vyzerá to tak, že Peter pri nej výrazne ožil.

Zdroj: cas.sk| Foto: facebook