Americká superstar Katy Perry šokovala všetkých svojich fanúšikov, keď bola uplynulú stredu videná v uliciach stovežatej Prahy so svojim expriateľom Orlandom Bloomom. Dvojica ohlásila svoj nečakaný rozchod po oscarovej Vanity Fair párty v marci 2017, no ako sa zdá, stará láska predsa len nehrdzavie! 

,,Kým sa objavia nejaké špekulácie a nepresnosti, radi by sme oznámili, že Orlando a Katy si po vzájomnej dohode dávajú od seba pauzu, aby mal každý z nich čas sám pre seba,” oznámil presne pred rokom hovorca dvojice pre magazín US Weekly. Zdá sa, že dnes je kríza zažehnaná a hviezdny hollywoodsky pár si k sebe opäť hľadá cestu. Dôkazom má byť aj súčasná pražská návšteva popovej hviezdy Katy Perry, ktorá bola paparazzmi prichytená, ako vychádza z bytu Orlanda Blooma. Herec totiž dlhodobo natáča v hlavnom meste Českej republiky seriál, a tak si tu prenajal byt, kde ho pravidelne navštevuje i syn Flynn. Toho má tvár Pirátov z Karibiku s exmanželkou, a zároveň topmodelkou Mirandou Kerr.

Dvojica bola fotografmi prichytená v čase, kedy venčili svojho spoločného psíka a neskôr sa odobrali do Orlandovej obľúbenej kaviarne Café Savoy, kde si dopriali obed. Vážení, možno ich dnes v centre Prahy stretnete aj vy! 🙂

Foto: Twitter | Zdroj: Instagram