Vokálna kapela Fragile na čele s Braňom Kostkom si získala poslucháčov po celom Slovensku, avšak ako sa zdá, na domácej pôde sa im rodí slušná konkurencia. Skupina For You, ktorú môžete okrem iného poznať zo spolupráce s éterickou speváčkou Simou Martausovou, totiž vydáva svoj nový singel.

Slovenská skupina For You si získala pozornosť poslucháčov v momente, kedy nahrala cover verziu skladby “Unikát” od Márie Čírovej a následne svoju pozíciu na domácom trhu iba upevňuje. Najväčší prelom vo svojej kariére zaiste zaznamenali po spolupráci so speváčkou Simou Martausovou, s ktorou nahrali jedinečný hit “Nenahraditeľná”, pričom tentokrát prichádzajú s vlastným singlom.

Pätica vokalistov v týchto dňoch vydáva skladbu “Tieň”, ktorá odkrýva najhlbšie pocity sklamanej ženy, pričom Nika, speváčka skupiny, čerpala pri písaní textu z vlastnej skúsenosti. A čo vy, taktiež ste sa v týchto slovách?

For You a Sima Martausová

Video: YouTube | Foto: Instagram/simamartausova, mariacirova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)