V dnešnej dobe je to na jednej strane zvláštnosť, na druhej nepochopenie a na tretej doslova obdivuhodné?! Jedna z najžiadanejších modeliek Victoria´s Secret Miranda Kerr (33) priznala, že so svojim snúbencom ešte nespala! Čo je za tým?

Bývalá manželka herca Orlanda Blooma (40) Miranda Kerr tvorí už vyše roka pár s majiteľom Snapchatu Evanom Spiegelom (26). Kto by to bol povedal, že tento bohatý mladý “podnikateľ” je takým zarytým kresťanom. Áno! V dnešnej dobe sa to už pomaly nenosí. Avšak TOTO je ten pravý dôvod, prečo sympatický párik ešte absolútne netuší, či im to v posteli bude klapať. Modelka nepoužíva žiadnu antikoncepciu a vraj spolu skutočne ešte nič nemali. Potvrdila Miranda v rozhovore pre The Times.

Úspešný pár sa spoznal v roku 2014 na galavečeri pre módny dom Louis Vuitton. Sama modelka priznala, že sa jej hneď zapáčil, no povedala si, že je pre ňu moc mladý. Vraj čakala na prvé signály od neho. Keď mu aj ona naznačila, že by záujem mala, začal sa neuveriteľne snažiť. Priťahovala ju na ňom práve jeho plachosť, keďže o jej predchádzajúcom partnerovi Orlandovi je verejne známe, že bol vášnivým milencom a manželom. Tak čo, bude mať tento párik po svadbe “malé” či “veľké” prekvapenie? 🙂

Veľká konzervatívna láska Mirandy a Evana

Zdroj: The Times | Foto: Instagram