V sobotu otriasol najbližšou rodinou ako aj futbalovým tímom v Ružomberku hrozný incident, ku ktorému došlo na internáte. Len 17-ročného Adriána S. našli bez známok života ležať pod oknami. Spoluhráči aj tréner teraz prišli so šokujúcimi informáciami.

V sobotu došlo na školskom internáte k nepochopiteľnej tragédií. 17-ročný futbalista a nádejná hviezda športu Adrián S. z Námestova vypadol z okna na siedmom poschodí a pomôcť mu už nedokázali ani lekári v nemocnici, kde po páde skončil.

Hoci sa doposiaľ nevedelo nič o dôvodoch, pre ktoré k tragédií došlo, polícia už vylúčila cudzie zavinenie. Najnovšie prehovorili spoluhráči nebohého mladíka ako aj samotný manažér klubu. Spoluhráči tvrdia, že Adrián nemal lásku ani problémy, kvôli ktorým by si siahol na život: „Chalani sa chystali na zápas. Všetko bolo v pohode. Zrazu volali, že Adrián vybehol z izby, utekal po schodoch hore a po páde zo strechy skončil v nemocnici. Popoludní sme sa dozvedeli, že v nemocnici zomrel,“ uviedli pre Nový Čas.

Priznali však, že mladý chalan mohol byt obeťou šikany a pred smrťou sa mal vyhrážať samovraždou: „Spoluhráči si ho doberali, Liptáci proti chlapcovi z Oravy. Nejaká šikana tam bola, ako medzi chalanmi, ale čo sa dialo v šatni, to musia vedieť len oni.“ Tieto slová potvrdil aj manažér klubu Erik Kendera, ku ktorému sa tiež doniesli chýry o nedobrých vzťahoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/MŠK Námestovo