To je snáď len zlý sen! Mala to byť prehliadka futbalu, realita je inde. Futbalisti zatiaľ až na niekoľko výnimiek príliš neoslňujú. Fanúšikovia však až príliš, bohužiaľ však negatívne!

Všetko to odštartovali ruskí a anglickí chuligáni, ktorí svojim zväzom narobili poriadne problémy, pričom Rusi sú stále v podmienke. Následne Chorváti v zápase s Čechmi predviedli taktiež šialené vyčíňanie priamo na štadióne, pričom po prvýkrát musel byť prerušený zápas.

[sociallocker]V sobotu sa všetko vystupňovalo. Síce nemusel byť ukončený zápas, no vyšetrovať sa budú hneď tri krajiny! Najprv maďarskí fanúšikovia priniesli na štadión množstvo pyrotechniky a približne stovka Maďarov sa pustila do usporiadateľov. Pokračovalo to Islanďanmi, ktorí sa taktiež nenechali zahanbiť, a po vyrovnávajúcom góle Maďarska na konci vzájomného zápasu hádzali pyrotechniku na hraciu plochu. A na záver si ani Belgičani nerobili hlavu z možných problémov a počas zápasu s Írskom opäť úradovala pyrotechnika vo veľkom. Nielen pred zápasom, ale aj počas neho.

Všetky reprezentácie tak napokon bude vyšetrovať disciplinárna komisia UEFA a zväzom hrozia pokuty v desiatkach, ba až stovkách tisíc eur!

Zdroj: eurofotbal.cz | Foto: Youtube[/sociallocker]