V posledných dňoch si Slovan opäť nachádza viac odporcov ako fanúšikov, čomu sa netreba čudovať. Včera sa znovu trochu strápnil, napokon z toho vyviazol len tak-tak.

[sociallocker]V 2. kole slovenského pohára sa o postup medzi najlepších 64 tímov stretol bratislavský klub s priemerným účastníkom 3. ligy východ. Výsledok mal byť jednoznačný, no nebol.

Najbohatší slovenský klub sa nedokázal gólovo presadiť, a to ani napriek tomu, že po nevýraznom prvom polčase sa na druhý dostali na ihrisko aj Lásik, Kubík či Priskin. Zápas pred krásnou a vo Vranove nevídanou návštevou 2400 divákov skončil 0:0. A na pokutové kopy napokon favorit zvíťazil 2:3, čo je taktiež smiešna bilancia. V poslednej piatej sérií strelil gól.

Tak či tak, Slovan ide ďalej, no po vypadnutí s lotyšskou Jelgavou by ďalšie vypadnutie zrejme odradilo aj tú hŕstku fanúšikov, ktorá mu ešte ostala.

Zostavy:

Vranov: Makó – Veselovský, Paluba, Starosta, Grynyshyn –  Abaturov, Komár (77. Mikča), Turcovský, Kokočák (65. Vožný) – Dobranský, Matej (58. Kotľár)

Slovan: Krnáč – Kotula, Saláta, Laczkó, Sekulič – Savičevič, Scott (46. Lásik) – Ligeon (68. Priskin), Cleber, de Sa (46. Kubík) – Oršula

Zdroj: skslovan.com | Foto: Facebook[/sociallocker]