Na politickej pôde to opäť vrie! Tento raz si však do vlasov neskočili muži, ale otvorený konflikt rieši opozičná poslankyňa Jana Bittó Cigániková (SaS), ktorá podáva trestné oznámenie na koaličnú poslankyňu Romanu Tabák (Sme rodina). Jablkom sváru medzi političkami má byť fyzický útok!

Jana Bittó Cigániková len pred okamihom informovala svojich voličov o nečakanom kroku, keď oznámila, že na Romanu Tabák podáva trestné oznámenie. Predmetné rozhodnutie padlo po údajnom fyzickom útoku, ku ktorému malo dôjsť, keď bola s manželom a kamarátmi v jednom z bratislavských podnikov na koncerte. „Po jeho skončení v nočných hodinách prišla do podniku Romana Tabák,“ prezradila tímlíderka SaS pre zdravotníctvo s tým, že na ňu mala najskôr začať verbálne útočiť.

„Keďže sa skrývala v šiltovke, dala som jej ju dole, nech všetci vidia, aká „inteligencia“ reprezentuje svojich voličov v parlamente. Myslela som, že keď si uvedomí, že sa na ňu ľudia dívajú čo stvára, že sa ukľudní,“ prezrádza ohľadom incidentu a pokračuje: „Opak bol však pravdou. Pani poslankyňa Tabák zareagovala maximálnym využitím svojej mentálnej kapacity, a teda ako zvieratko. Začala ma ťahať za vlasy a fyzicky napádať,“ prekvapila Bittó Cigániková.

Tá atak kolegyni z parlamentu podľa svojich slov neopätovala, pričom zasahovať mali samotní svedkovia incidentu: „Ľudia na ňu kričali, nech sa ukľudní a nech ma pustí. Ona ma niekoľko minút neustále útočila a ešte sa aj postavila, aby mala lepšiu „páku“ pri ťahaní mojich vlasov.“ Následne politička prekvapila, keď uviedla, že čerstvá posila strany Sme rodina ju mala udrieť. „Jej výkon sa jej zrejme zdal nedostatočný, tak sa po chvíli vrátila, aby mi sediacej bez slova vrazila taký úder do hlavy, aký len tenistka vie dať pravačkou,“ píše v rozsiahlom príspevku na sociálnej sieti.

Čiernovláska mala následne skončiť na pohotovosti s bolesťami hlavy, krku a opuchnutým lícom, v dôsledku čoho podáva trestné oznámenie, nakoľko práve túto formu považuje za kultivovanú ako sa brániť. „Tá žena je tak hlúpa, že sa sama s týmto incidentom pochválila bulváru. Preto píšem tento status a viac sa k tomu nebudem vyjadrovať. Nemyslím si, že takto potrebujeme otravovať spoločnosť, ľudia majú toho plné zuby,“ dodala Bittó Cigániková. Tabák, ktorá sa nedávno pustila aj do Richarda Sulíka, sa doposiaľ k celej situácii vyjadrila len veľmi okrajovo prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde zverejnila prekvapivý záber s krátkym textom. „Klamstvá šprintujú, ale pravda beží maratóny,“ napísala k fotografii na bicykli.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Janka Bittó Cigániková, Romana Tabak, IG/romanatabak