Uplynulý piatok sa proti sebe vo farmárskej aréne postavili Vladimír Hudáček (37) a Nikola Prsteková (25), pričom kráľovnou večera sa stala práve brunetka z Holíča. Z dramaticky vyrovnaného duelu napokon odišiel ako porazený sebavedomý východniar, ktorý si v posledných dňoch na statku pohneval predovšetkým dievčatá.

Vlado tvoril počas pôsobenia na Farme nerozlučnú dvojicu s diváckym favoritom šou Gabom, s ktorým sa dopĺňali nielen po pracovnej, ale aj po ľudskej stránke. Potom, ako 37-ročného opatrovateľa porazila v piatkovom dueli západniarka Nikča, vyradený súťažiaci sa so slzami na krajíčku rozlúčil so všetkými kolegami.

Najťažšie jeho odchod niesol, paradoxne, pragmatický Gabo, ktorý po prvýkrát pred televíznymi kamerami ukázal svoje skutočné emócie. Viditeľne zdrvený farmár nedokázal potlačiť slzy z odchodu pre neho najbližšieho človeka na Farme. „Láďo mi bola bližšia osoba ako doteraz tí ľudia, čo vypadli a kamarát proste odišiel. Podľa mňa je dobrý a oni ho možno nepochopili všetci, ale ja si myslím, že je super,“ povedal pred kamerami Gabo. Po pár minútach však dodal, že sa spolu zaiste stretnú aj v realite a dajú si pečenú kačku, čím vyčaril úsmev nielen sebe, ale aj divákom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza