Reality šou Farma 11 vyvrcholila uplynulý piatok veľkolepým finále, z ktorého odchádzal ako víťaz východniar Gabriel Sedláček. 5-násobný farmár týždňa sa z výhry mimoriadne tešil, pričom dnes už vie, na čo minie sumu 75 000 €.

23-ročný Košičan patril k najväčším favoritom šou nielen medzi divákmi, ale aj svojimi súpermi. Pracovitý východniar, ktorý sa počas pôsobenia na statku vyhýbal intrigám a taktizovaniu, bol napokon najúspešnejším finalistom a z hry si odnáša finančnú výhru vo výške 75 000 €. “Myslím, že som ukázal aj tým, že keď niekto je poctivý človek, nemusí intrigovať, nemusí sa na nič hrať a dokáže vyhrať túto farmu,” povedal s vďakou Gabo.

Ako tiež prezradil u Martina Šmahela v šou Farma X-tra, v relácii sa naučil mnohým veciam, predovšetkým o vzťahoch s ľuďmi. “Som si tiež uvedomil, že dokážem žiť aj s nejakými ľuďmi, s ktorými normálne by som určite sa nieže nerozprával, ani by som sa s nimi nestretol, nenašiel by som spoločnú reč. Niektorí ma úprimne prekvapili a mám z nich veľmi dobrý pocit aj po Farme,” dodal víťaz.

Na čo minie výhru?

Okrem toho, že dnes Gaba ľudia spoznávajú na ulici a domov si odnáša množstvo zážitkov, je bohatší aj o krásnych 75 000 €. A ako ich mieni plachý mladík investovať? “Nemôžem stále tomu uveriť, bol to môj sen a sen sa mi splnil. A teraz vďaka tomuto snu môžem uskutočniť ďalšie moje sny,” uviedol s úsmevom na perách, pričom dodal: “Chcem cestovať, zážitky a spríjemniť život, možno aj nie mne, niekoho možno aj pozvať, prekvapiť a takto by som to chcel investovať,” uviedol výherca pre Markízu. A ako by ste s takouto čiastkou naložili vy?

Rozhovor s Gabom môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, IG/farma.markiza