Gabika Drobová sa na tretíkrát vydala: WAU, mala nohavice aj sukňu!

Dátum:

Slovenská dramaturgička Gabriela Drobová sa po 12-tich rokoch vzťahu s partnerom Karolom Rumanom rozhodla spečatiť svoju lásku aj pred oltárom. Napokon sa jej to podarilo až na tretí pokus. Známa blondínka tak srší šťastím, pričom si na dôležitý deň vybrala naozaj netypický outfit.

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV mala byť vydatou ženou už minulý rok, no jej otec podstúpil operáciu, v dôsledku čoho sa musel pripraviť na dlhú rekonvalenscenciu. Drobová si svoj veľký deň bez neho nevedela predstaviť, a tak sa so snúbencom napokon rozhodla zmeniť termín svadby.

Slávnostná veselica sa mala uskutočniť v magický dátum 20.2.2022. Iba 5 dní pred ceremóniou však došlo k zvratu. Ženích sa totiž infikoval koronavírusom a dostal sa tak do karantény. Príslovie „do tretice všetko dobré“ v tomto prípade platí stopercentne, keďže dvojica sa nakoniec zobrala 20. apríla za prítomnosti prominentných hostí.

48-ročná blondínka si zvolila elegantný, no netradičný outfit z dielne módnej návrhárky Veroniky Hložníkovej. Gabika mala oblečený čipkovaný top s nohavicami, ktoré mali širokú šerpu okolo pása. Veľkou “vychytávkou“ bola dlhá vlečka, ktorá bola pripevnená k nohaviciam a pôsobila ako sukňa. Rozhodne ide o kontroverzný svadobný outfit, ktorý si môže obliecť iba skutočná milovníčka módy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/gabrieladrobova  |  Foto: IG/gabrieladrobova, FB/Gabriela Drobova

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...