Farma 11 zatvorila po dlhých týždňoch natáčania svoje brány a jednotliví súťažiaci si už naplno užívajú život na slobode. Kým sa niektorí z farmárov vrátili k starému stereotypu, iní sa evidentne mienia stať novými hviezdami slovenského šoubiznisu. A čo víťaz Gabi?

Absolútnym víťazom Farmy 11 sa stal Gabriel Sedláček (23) z Košíc, ktorý vo veľkolepom finále absolútne zvalcoval svojich súperov Radovana Dulina (38) a Romanu Košťálovú (23). Dvojica porazených farmárov sa iba pred pár hodinami objavila v šou Farma X-tra u Martina Šmahela, kam prišla energická brunetka po alkoholickom záťahu.

Potom, ako nová “hviezda” YouTube scény zverejnila svoje prvé video, kde naložila ostatným kolegom a prezradila čo to o svojom intímnom živote, sa na ňu zniesla mimoriadna vlna kritiky. Tú česť vidieť počin Romany mal aj Gabo, ktorý sa v chate portálu Topky.sk vyjadril nielen k nej, ale aj k súperovi Radovi. Ako priznal, čiernovláska mu na Farme počarovala, avšak zaľúbený nie je. V najbližších mesiacoch mieni výherca sumy 75 000 € cestovať, pričom Romanu by do juhovýchodnej Ázie a Južnej Ameriky vzal so sebou, ak si cestu zaplatí, dodal so smajlíkom.

Aj keď mal Gabo na statku zo žien najbližšie práve k nej, ako otvorene priznal, po úpravách a s výrazným make-upom sa mu vôbec nepáči. “Bola se*i, keď bola na Farme nenamaľovaná, teraz vyzerá hrozne,” uviedol na otázku o Romane, pričom povedal, že je z jej správania sa po súťaži sklamaný.

Láska mladému vysokoškolákovi, žiaľ, na statku nevyšla, no rovnako nemal priaznivé ani vzťahy s niektorými mužmi. K tým najnapätejším patril práve ten s Radom, na ktorého nemá ani po vypnutí kamier pekného slova. “Neprajem ani nepriateľovi stráviť ten čas s ním, čo som s ním strávil na Farme ja. Kto nezažil, nepochopí,” nešetril Popradčana, ktorého vo finále nepovažoval za najväčšieho súpera. “Pre mňa to nebol najobávanejší súper. Neviem, prečo si všetci myslia, že bol šikovný. Však ani nevedel postaviť rebrík,” uviedol na margo Rada.

Zopár šteklivých slov však venoval aj Ivetke, ktorá sa doslova prevarila až takmer do finále. “Najviac ma prekvapila Ivetka, bohužiaľ, nie v dobrom. Posledný týždeň na Farme ma bezdôvodne urážala. A potom som videl v TV ako ohovára,” nenechal sa zaskočiť víťaz Farmy, ktorý je aj naďalej v kontakte s Barborou a ostatnými východniarmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: IG/farma.markiza