Gabriel Sedláček (23) sa stal absolútnym víťazom Farmy 11. Až po skončení celej šou sa však odhodlal prehovoriť o tom, čo si myslí o finalistoch Romane a Radovi. A ani jedného, veru, nešetril!

Gabo, ktorý sa na Farme prezentoval pracovitou a nekonfliktnou povahou, sa napokon stal absolútnym víťazom Farmy 11. Už teraz pritom vie, na čo svoje ťažko zarobené peniažky minie. Farmár, ktorý sa netajil veľkou láskou k jedlu, ale po finále zamieril do Farmy X-tra, aby Martinovi Šmahelovi prezradil, ako vidí finalistov s odstupom času.

Hoci bola jeho náklonnosť k Romane Košťálovej (23) neodškriepiteľná, po pár týždňoch má vo svojich citoch jasnejšie. Brunetka mu mala sľubovať stretnutie na východe a istý čas boli v telefonickom kontakte, no podľa jeho slov si nikdy nenašla čas na návštevu a jej priority sú tak zrejme inde. Dnes si víťaz myslí, že jeho kamoške išlo pravdepodobne len o to, aby sa podelili o prípadnú výhru.

Nitku nenechal suchú ani na Radovi Dulinovi (38). Ako Gabo zdôraznil, ľudia Popradčana ospevovali na základe krátkych zostrihov kamery z celého dňa. Dodal však, aby si to fanúšikovia prišli vyskúšať na vlastnej koži mať na Farme tak negatívne naladeného človeka, akým mal byť práve Rado. Rovnako poukázal aj na jeho faloš a intrigy, ktoré mu vodič sanitky pripravil.

Celý rozhovor víťaza Farmy Gaba si pozriete >>> TU <<<

Gabo prezradil po finále svoju pravdu o Radovi aj Romane

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza, Instagram/farma.markiza