25. apríla prekvapila celé Slovensko šokujúca informácia o rozchode MMA zápasníka Gábora Borárosa a jeho parnerky Moniky Jákliovej, ktorá len pred troma týždňami priviedla na svet ich prvú spoločnú dcérku Zoru. Ako blondínka priblížila, za všetkým mala byť športovcova nevera!

Monika Jákliová porodila 5. apríla vytúženú dcérku Zoru, pričom šlo o najkrajší darček k 30. narodeninám obľúbeného zápasníka. Toho si diváci zamilovali počas pôsobenia v markizáckej šou Survivor, z ktorej napokon odstúpil pre zranenie. Ako dotknutá mamička priznala, Gábor ju mal údajne podviesť v deň, kedy práve privádzala na svet ich spoločné dievčatko.

„Nikto nie je bez chyby, ani ja, ale toto som si nezaslúžila. Nechápem však ani tú ženu, ktorá mala náladu na muža, o ktorom vedela, že jeho nevesta je práve teraz v nemocnici a privádza na svet ich spoločné dieťa,“ napísala na sociálnej sieti Instagram. Aj keď Gábor niekoľko dní držal bobríka mlčanlivosti a k situácii sa absolútne nevyjadroval, napokon predsa len urobil výnimku.

„Na také pi*oviny nereagujem a ani to nečítam. Je mi jedno, čo sa kde píše. Všetko je v poriadku. Mám za sebou operáciu, som zdravý a môžem ďalej trénovať. Urobil som veľa vecí, predal som byt a spoločne bývame v jednom dome. Dávam sa dokopy po zranení, ktoré som mal v Survivor. To je pre mňa najdôležitejšie, rovnako ako moja dcéra Zora, je to moja najväčšia láska. Budeme pokračovať vo všetkom, čo som mal v pláne. Ešte musím dosiahnuť veľa vecí. Zranenia a operácie ma nemôžu zastaviť,“ povedal otvorene pre TV Nova Gábor.

Športovec, ktorého mnohí videli ako víťaza šou Survivor, však pokračoval s ďalším vyjadrením. „Bol som zvedavý, keď bude dcéra doma. Na začiatku boli v nemocnici a ja som bol doma sám. Nevedel som, aké to bude, ale teraz je to už dobré. Každé ráno aj večer sa na ňu pozeráme, aká je kľudná a dobrá, sme spokojní. Sme pokojní a na všetko sme pripravení. K tomu ešte najskromnejšia veta. Netreba riešiť, čo nepoznáte,“ dodal prekvapivo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Nova.cz | Foto: IG/boraros_gabor