Gáborík sa pochválil s dcérkou v náručí: Preboha, to ako ju drží?!

Dátum:

Hokejista Marián Gáborík a jeho manželka Ivana sa 20. mája stali prvýkrát hrdými rodičmi. Rozkošnú dcérku už majú doma, pričom si obaja s láskou zvykajú na nového člena rodiny.

33-ročná tanečnica Ivana sa iba pred pár dňami stala hrdou mamičkou, keď v trenčianskej nemocnici porodila dcérku Bellu. Po jej boku stál manžel, hokejista Marián Gáborík, ktorý sa dievčatkom pochválil aj na sociálnej sieti.

Mnohé dámy však zarazilo, ako drží iba párdňové bábätko. ,,Hentak sa vôbec nedrží bábätko. Vidieť, že niektorí ozaj len ten šport vedia,“ napísala jedna zo Sloveniek. Viaceré dámy sa zhodli na tom, že dcérku drží ako mačku či prevesený uterák. ,,Má ju zavesenú na ruke jak handrovú bábiku,“ rozčuľovala sa ďalšia zo žien.

Do búrlivej diskusie sa však zapojili aj mamičky, ktoré športovca obhajovali. Poloha, v ktorej drží dievčatko, sa má totiž nazývať ,,na levíka“. ,,Bábätká takto po pôrode držia aj lekárky a sestričky. Je to skvelé na bruško a v tejto polohe sú spokojnejšie,“ vysvetlila skúsená matka. Aj keď sa môže zdať, že ide o zvláštne držanie dieťatka, Marián zrejme len rešpektuje dobré rady od doktorov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/mgaborik12

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...